Wycieczki zagraniczne ze Szczecina - szczegóły w zakładce KLIENCI INDYWIDUALNI | Zamawianie wycieczek dla grup - prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

28 listopada 2014   
Wycieczki zagraniczne
Drukuj


2012.09.26 - 2012.10.10
sprzedane
15 dni  |  2 780,00 zł
 
 
 
Program

Program objazdu:

1 dzień

 

Wylot z Poznania i przylot na lotnisko do Antalyi. Zakwaterowanie i nocleg w jednym z hoteli w okolicy Antalyi. Obowiązkowa opłata za wizę turecką (15 euro/os.).

2 dzień Konya - Kapadocja

 

Po wczesnym śniadaniu wyjazd z hotelu. Przejazd do Kapadocji niezwykłej krainy bogatej w oryginalne formy skalne, kościoły chrześcijańskie wykute w tufie wulkanicznym ze świetnie zachowanymi freskami oraz miastami podziemnymi. Po drodze zwiedzanie muzeum Mevlany w Konyi – dawnego zakonu Wirujących Derwiszy. Obiad. Zwiedzanie podziemnego miasta Saratli. Zakwaterowanie i kolacja w hotelu w okolicach malowniczej miejscowości Urgüp. Dla chętnych: Sema - zapierający dech w piersiach pokaz tańca wirujących derwiszów.

 

3 dzień Kapadocja –Tarsus

 

 

Po wczesnym śniadaniu wyjazd z hotelu. Spacer przez "Dolinę Wyobraźni". Punkt widokowy z “Trzema Pięknościami”. Zwiedzanie twierdzy Uçhisar - broniącej dostępu do Kapadocji. Przejazd do Tarsus, miasta w którym urodził się św. Paweł. Zwiedzanie kościoła oraz Studni św. Pawła. Czas wolny. Obiad. Powrót do Kapadocji. Zakwaterowanie i kolacja w hotelu w Kapadocji. Dla chętnych niezapomniana zabawa podczas "Nocy Tureckiej".

4 dzień Kapadocja - Ankara

 

Po wczesnym śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Zwiedzanie Muzeum na Otwartym Powietrzu w dolinie Göreme. Przerwa na zakupy. Obiad. Wyjazd w kierunku stolicy Turcji - Ankary, po drodze przerwa z punktem panoramicznym na słone jezioro Tuz – drugie pod względem wielkości w Turcji. Czas na zakupy. Zakwaterowanie w hotelu w Ankarze.

 

5 dzień Ankara - Stambuł

 

Po wczesnym śniadaniu przejazd autostradą do Stambułu. Zwiedzanie Stambułu. Kościół Mądrości Bożej – Haga Sofia, Pałac Topkapi (sułtański), Błękitny Meczet, Hipodrom. Czas wolny. Dla chętnych: niezapomniana przygoda podczas rejsu statkiem po Bosforze, wieczorna wycieczka do dzielnicy Ortaköy (okazja spróbowania kawy po turecku oraz fajki wodnej). Kolacja i nocleg w hotelu.

6 dzień Stambuł - Efes

 

Po wczesnym śniadaniu wyjazd z hotelu. Przeprawa promowa przez Bosfor, przejazd do Efezu. Przystanek na odświeżenie. Obiad. Zwiedzanie Efezu, jednego z najlepiej zachowanych miast antycznych w Anatolii. Wizyta w domu Matki Boskiej - Meryemana. Zakwaterowanie i kolacja w hotelu w Kuşadası.

 

7 dzień Pamukkale-Antalya

 

Po wczesnym śniadaniu wyjazd z hotelu w kierunku miasta Denizli. Przejazd do Pamukkale. Zwiedzanie starożytnego uzdrowiska jakim było miasto Hierapolis z największą nekropolią w Anatolii. Tarasy trawertynowe. Dla chętnych kąpiel w basenie Kleopatry z błękitną wodą termalną. Czas wolny. Dojazd do Alanyi. Zakwaterowanie w hotelu Santana 4* All Inclusive.

 

Pobyt Hotel Santana 4*

Hotel Santana położony jest w malowniczej miejscowości Mahmutlar, oddalony ok. 10 km od centrum Alanyi, 20m od plaży, od której oddzielony jest ulicą, prowadzi do niej podziemny tunel (wejście do tunelu bezpośrednio z terenu hotelowego). Ok. 135 km od lotniska w Antalyi. Hotel posiada standard 4 gwiazdek  nadany przez Tureckie Ministerstwo Kultury i Turystyki.

Wyżywienie ALL INCLUSIVE w cenie: śniadanie, późne śniadanie, snack bar, obiad, podwieczorek, kolacja.

 

 

 

Cena imprezy (7 dni zwiedzania + 7 dni pobytu All Inclusive) 

 

Pokój dwuosobowy

Trzecia osoba na dostawce

Dziecko do 11 r. życia

Pokój jednoosobowy

2780 PLN/os.

2420 PLN/os.

1901 PLN/os.

3419  PLN/os.

 

Cena imprezy (7 dni zwiedzania)

Pokój dwuosobowy

Trzecia osoba na dostawce

Dziecko

Pokój jednoosobowy

 1926  PLN/os.

1733 PLN/os.

1687 PLN/os.

2245 PLN/os.

 

Ceny w zł/os. zawierają: przelot samolotem, wszystkie opłaty lotniskowe, podatek VAT, transfery w Turcji, ubezpieczenie KL, NNW i BP, opiekę polskojęzycznego rezydenta, podczas pobytu zakwaterowanie w hotelu Santana 4* wraz z wyżywieniem All Inclusive,

 

Podczas objazdu: transfery klimatyzowanymi autokarami wg. planu imprezy, zakwaterowanie w hotelach 3* i 4* lub w obiektach posiadających dokument działalności nadany przez władze lokalne. Wyżywienie HB - śniadanie i obiadokolacje w postaci bufetu, w przypadku porannego wyjazdu z hotelu suchy prowiant na drogę.

 

Ceny nie zawierają: opłat obowiązkowych (płatne w pierwszym dniu imprezy):

- wiza turecka 15 EUR/os.,

- wstępy do zwiedzanych obiektów, opieka lokalnego przewodnika, przeprawa promowa (ok. 140 EUR/os.).

 

Nieobowiązkowe opłaty dodatkowe:

- obiady oraz napoje podczas wycieczki objazdowej,

- imprezy fakultatywne podczas wycieczki 7 dniowej: Noc Turecka Kapadocja  (ok.25 euro/os.), Stambuł nocą (ok.15 euro /os), rejs po Bosforze (ok.25 euro/os.), łaźnia turecka (ok. 18 euro/os.), lot balonem po Kapadocji (ok.160 euro/os.), lot helikopterem nad Bosforem  (ok.160 euro/os), Basen Kleopatry (ok.12 euro/os.).

 

Uwaga:

- Touroperatorem wycieczki wg przepisów ustawy o usługach turystycznych jest Jet Touristic Poland Sp. z o.o., 70-412 Szczecin Al. Niepodległości 22, nr wpisu do rejestru organizatorów nr 0507/04,

- kolejność zwiedzania może ulec zmianie z przyczyn obiektywnych,

- należy zabrać ze sobą ważny paszport.

 

Wyślij zapytanie
« powrót  
Przekierowanie do serwisu nasz-album.pl
Zamów kartę EURO26
BPiT GLOBTOUR Szczecin, Al. Jana Pawła II 32
tel. +48 91 43 44 206